Informační portál o světě bezpilotních prostředků

DRONE Berlin 2016: v Německu bude veletrh dronů

O tom, že drony se stávají skutečným fenoménem doby, svědčí i vznik prvního evropského veletrhu pro profesionální vývojáře, výrobce a obchodníky bezpilotními létajícími prostředky. Bude se konat v Berlíně pod názvem DRONE Berlin 2016 Exhibition 14. a 15 října 2016 - aktuální to ale začíná být už nyní, protože právě teď organizátoři zahájili příjem přihlášek, registrací, objednávek vstupenek a akreditací.

 "Smyslem akce je shromáždit na jednom místě výrobce, distributory, poskytovatele servisu a vývojáře hardwaru i softwaru z renomovaných společností za účelem výměny zkušeností," říká se v propozicích DRONE Berlin 2016 Exhibition. "Bude to ideální příležitost, jak se seznámit s nejnovějšími trendy v tomto rychle se vyvíjejícím oboru, navázat obchodní kontakty a uzavírat dohody.“

Součástí veletrhu bude výstavní patro, kde se návštěvníci seznámí s nejmodernější technikou. Kromě toho se uskuteční řada předváděcích akcí a workshopů. Jejich tématy například bude letecká fotografie a video, ovládání bezpilotních prostředků, institut Fraunhofer IZM předvede nejnovější senzory a senzorové systémy, návštěvníci také v akci uvidí protikolizní systémy a další techniku. Součástí veletrhu budou také Battery Days, v nichž se představí přední výrobci akumulátorů pro drony z Evropy a Číny.

Akce se koná na adrese Rudower Chaussee 17, 12489 Berlin. Otevírací doba bude od 10 do 18 hodin. Vstupné na místě činí 29 eur, předobjednané vstupenky 18 eur. Pokud stihnete rezervaci do konce května, dostanete destiprocentní slevu. Nejzazším termínem příjmu přihlášek na předváděcí akce a workshopy je 1. září 2016. Podrobné informace, včetně přihlášek a rezervačních formulářů najdete na www.drone-berlin.de.

Jan A. Novák

Publicista a fotograf, který se od dětství snaží fotit to, co většina běžných lidí nemůže vidět. Drony ho tedy nemohly minout.

Internetová stránka: www.novakoviny.eu
Pro psaní komentářů se přihlašte

Populární příspěvky

Předpisy pro létání s drony v ČR

29-02-2016 Hits:174585 Legislativa Vítek Novák - avatar Vítek Novák

Jaké jsou předpisy pro létání s drony v ČR? V tomto článku si rozebereme nejen samotné pře... Read more

AisView - pomocník každého pilota dronu

05-08-2016 Hits:62492 Začínáme Vítek Novák - avatar Vítek Novák

Létáte s dronem a nejste si přesně jisti, kde smíte a kde ne? V takovém případě bychom rád... Read more

Z historie dronů: 1. Neprávem zapomenutý…

23-06-2016 Hits:56640 Vojenské drony Jan A. Novák - avatar Jan A. Novák

Historie dronů je starší, než se na první pohled zdá. Jejich kořeny sahají i na naše území... Read more

Seriál: Začínáme s drony: 3. Základy říz…

16-04-2016 Hits:29418 Začínáme Jan A. Novák - avatar Jan A. Novák

Pokud dron umí ještě něco víc než stoupat, klesat a zatáčet, výrobce se nezapomene pochlub... Read more