Logo
Vytisknout tuto stránku

DJI v Praze otevřela novou autorizovanou prodejnu

DJI v Praze otevřela novou autorizovanou prodejnu

Vysvětlovat co je to Phantom nebo Mavic, asi tady není zapotřebí; firma DJI představuje špičku v segmentu komerčních dronů. Dnes (tedy v sobotu 11. února 2017) společnost Telink v Praze - Nových Butovicích otevřela autorizovaný obchod DJI STORE.

Celodenní akce s bohatým programem probíhala v nejen v samotném obchodě, ale i ve stanu poblíž prodejny, kde mohli návštěvníci vidět v provozu už skoro kultovní Mavic, stejně jako Phantom 4 nebo poslední verzi Inspire. Mezi vystavenou technikou (a na prodej) byly také ruční gimbaly DJI Osmo a profesionální gimbaly DJI Dronin. V přilehlém sále se uskutečnily přednášky Escape to Nature, Ve stopě predátora a DJI na Dakaru 2017 - všechny dopředu obsazené.

Velkým magnetem marketingově skvěle zvládnuté akce byla tombola o produkty DJI, která měla nezanedbatelný podíl na návštěvnosti - fronta na lístky měřila 170 metrů, což je údajně evropský rekord prodejen DJI. Zdaleka ale nešlo jen o tombolu; přátelé a provozovatelé dronů vydrželi v mrazivém počasí čekat i na prohlídku prodejny, do níž museli organizátoři pro velký zájem pouštět lidi po skupinách.

Kontaky:

DJI STORE

Na Zlatě 2835/3

158 00 Praha 13

facebook DJI STORE

web Telink

 

 

 

 

 

 

 

Jan A. Novák

Publicista a fotograf, který se od dětství snaží fotit to, co většina běžných lidí nemůže vidět. Drony ho tedy nemohly minout.

Internetová stránka: www.novakoviny.eu
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.