Logo
Vytisknout tuto stránku

V Plzni opět bude Dronfest - už po čtvrté

V Plzni opět bude Dronfest - už po čtvrté

Plzeňský Dronfest se stal nejen největším českým festivalem bezpilotního létání, ale také jednou z největších akcí svého druhu na světě. V roce 2019 se uskuteční už po čtvrté.

DronFest 2019 se odehraje ve dnech 1 a 2. června v prostorách Správy informačních technologií (Cukrovarská ulice). I tentokrát tato v minulých ročnících úspěšná a hojně navštěvovaná akce nabídne zajímavé přednášky, předvádění technologií, letové ukázky a samozřejmě už tradiční závody FPV RACE v aréně.

Vstup je zdarma, festival je koncipovaný tak, aby nabídl zábavný den pro celou rodinu. Nenechte si ujít jedinečnou show, které nemá v České republice obdoby.

Dronfest je ale také skvělá příležitost pro firmy a další subjekty, které mají s bezpilotním létáním a drony cokoliv společného, jak veřejnost seznámit se svou prací.

Chcete se stát součástí DronFestu? Pak neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Informace o Dronfest 2019 se také budou průběžně objevovat na facebookovém profilu akce. A samozřejmě o něm budeme podrobněji informovat i na DroneWebu

 

Jan A. Novák

Publicista a fotograf, který se od dětství snaží fotit to, co většina běžných lidí nemůže vidět. Drony ho tedy nemohly minout.

Internetová stránka: www.novakoviny.eu
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.